Baterie miedziane do ekskluzywnej łazienki

umywalka i baterie miedziane

Chcesz poczuć się jak władca za czasów starożytnej Grecji i Rzymu? Urządź łazienkę na wzór tamtych odległych czasów. Umywalki miedziane czy wanny, wykonane w obecnych czasach, cieszą się ogromnym popytem. Ponadto baterie miedziane zastosowane przy umywalce i wannie rozświetlą wnętrze łaźni swym czerwono złotym kolorem, co tylko podkreśli jej ponadprzeciętny wygląd i niesamowity charakter.

Które wanny miedziane przewodzą ciepło?
Pytanie podchwytliwe, ale odpowiedź jest banalnie prosta. Wszystkie przedmioty wyprodukowane z miedzi przewodzą ciepło, zatem wanna z miedzi również. Po wlaniu ciepłej wody do wanny, jej ścianki szybko się ocieplą. Do ogrzanej wanny wchodzi się z olbrzymią przyjemnością, a w wannie z miedzi woda dłużej jest ciepła.

Czy są baterie miedziane uodparniające organizm?
Okazuje się, że są takie. Dzięki temu, że miedź ma właściwości rozciągające, łatwo można uformować z niej przeróżne przedmioty codziennego użytku. Przykładem są sztućce, kociołki, dzbany, umywalki i oczywiście baterie miedziane kranowe, wannowe czy też prysznicowe.

Styczność z miedzią wpływa prozdrowotne na nasz układ immunologiczny. Warto zatem korzystać z dobra miedzi na każdym kroku. Miedziane baterie dodają wnętrzu uroku. My sami czujemy się, jakbyśmy cofnęli się o kilka wieków wstecz, a do tego dbamy o swoje zdrowie.

Miedziane wanny i kąpiele lecznicze w domu
Woda przepływająca przez miedziany kran, staje się bogata w miedź. Śladowy pierwiastek, który w ludzkim organizmie ma wielkie znaczenie, może być na stałe wkomponowany w wystrój naszej łazienki. Kąpiel w rudej z połyskiem wannie miedzianej dostarczy nam niezbędnego pierwiastka Cu.