DJ oferuje więcej niż kapela weselna

Kraków - DJ Dominik Szymoniak na weselu - Exclusive Djs

Wesele jak wiemy to najważniejsza uroczystość w życiu dwojga ludzi. Jest to wydarzenie, które jak to często mają w zwyczaju mówić ludzie robimy na bogato, bo powinno się zdarzyć tylko raz. Więc na takich zdarzeniach się nie oszczędza pieniędzy. Wiele par stoi przed wyborem kogo wybrać do obsługi wesela pod kątem muzyki, aby goście weselni się wspaniale bawili. Patrząc na statystyki okazuje się, że coraz częściej jest to DJ na wesele. A dlaczego? Postaram się Wam to wyjaśnić.

Z punktu widzenia finansowego jest trochę tańszy. Oczywiście tutaj ktoś zaraz powie, że dobry DJ na wesele to koszt przynajmniej 2,5 tysiąca złotych, a zespół można mieć taniej. Może i tak, ale DJ’a na wesele też można znaleźć taniej, bo już nawet za tysiąc złotych. To ile zapłacimy zależy przede wszystkim od reputacji DJ’a, jego umiejętności i sprzętu jakim dysponuje. Jeśli więc w naszym zainteresowaniu pojawi się DJ na wesele z górnej półki to może chcieć i 5 tysięcy złotych za wesele, jednak jeśli popatrzymy na ceniony zespół muzyczny to okaże się, że będzie kosztował jeszcze więcej.

Po drugie sprzęt. Prawdą jest, że już przyzwoity DJ na wesele potrafi dysponować lepszym sprzętem muzycznym, nagłośnieniowym i oświetleniowym niż dobry zespół muzyczny. DJ dobrego sprzętu potrzebuje bardziej niż zespół, bo dzięki niemu tworzy niesamowite show muzyczno-oświetleniowe.

Plusem jest też fakt, że ustalając wcześniej repertuar, DJ na wesele może nam odtworzyć każdy jeden kawałek muzyczny jakiego zapragniemy, a zespół raczej wszystkiego nie będzie wstanie zaśpiewać. To wszystko zebrane razem powoduje, że DJ na wesele zaczyna wygryzać zespół muzyczny i przyznam, że gdybym miał teraz sam decydować, to mój wybór byłby prosty – DJ!

DJ na wesele? Kraków? Postaw na usługi Exclusive Djs Dominik Szymoniak – https://exclusivedjs.pl/