Gdzie DJ tam i świetna zabawa

jest dj jest impreza

Czy to w klubie, czy na domówce, na weselu i studniówce DJ musi być i spełniać swoją rolę. Bez niego impreza się nie uda, tak się powszechnie uważa i tak jest. Zostać profesjonalnym DJ nie jest łatwo, przede wszystkim trzeba mieć talent, albo się go nauczyć, mieć „to coś” i je dobrze wykorzystać. Na starcie trzeba dużo zainwestować, w sprzęt, w wypromowanie siebie, wyrobienie sobie stylu i dobrą ksywkę. To wszystko składa się na potencjalnie dobrego DJ.

Ale tak na prawdę najważniejszą sprawą jest muzyka. To co gra DJ, jak to zmiksuje i podąży za gustem tłumu liczy się najbardziej, ponieważ nawet mając najlepsze ciuchy, najlepsza ksywę, najlepszy sprzęt można nie być dobrym DJ. Najważniejsze jest to, żeby grać tak, aby wszyscy się dobrze bawili. Kluby prześcigają się w tym, który z nich ma lepszego DJ, który z nich gra najlepiej, i z którym z nich będziemy się najlepiej bawić. Istnieje przekonanie, że tam gdzie jest najwięcej ludzi tam jest najlepszy DJ i to często się sprawdza.

Sama praca jaką wykonuje osoba uważana za DJ jest z pozoru fajna i wiele osób chciałoby się tym zajmować. Jednak trzeba też spojrzeć na tą negatywną stronę, DJ pracują w nocy, praktycznie przez całą noc do bladego świtu, co za sobą ciągnie to, że zapewne przesypiają całe dnie. Można do tego dołożyć huk, tłumy, zmęczenie i prace przez trzy noce w ciągu weekendu, ale w starciu z pasją jaką jest bycie DJ i granie dla ludzi ulubionych klubowych kawałków, minusy te odchodzą w zapomnienie.

Być DJ to nie łatwy orzech do zgryzienia, o czym doskonale wie DJBarti.pl, ale dochodowy i stosunkowo przyjemny sposób na nowoczesny zawód. Prym w nim wiodą mężczyźni, kobieta będąca DJ to rzadkość, a jeżeli już to wzbudza zachwyt i podziw. Dobrego DJ możemy obecnie bez trudu odszukać w sieci.