Ile kosztują najtańsze mieszkania w Krakowie?

nowe mieszkania w Nowej Hucie od dewelopera

Kraków jako jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do zamieszkania ma w swojej ofercie liczne mieszkania na sprzedaż. Jedną z najdroższych dzielnic „stolicy kultury” jest Stare Miasto gdzie wielu z Was chętnie by zamieszkało, jedną z najtańszych opcji będą zaś nowe mieszkania w Nowej Hucie. Poszukiwanie idealnych „czterech kątów” nie musi się wiązać z szeregiem wydatków o niebagatelnych cenach. W ofercie wielu deweloperów znajdziemy tanie mieszkania. Jaki jednak jest ich niuans?

Przede wszystkim – lokalizacja. Kraków jako miasto w ciągłej przebudowie i w remontach ciągle się rozrasta co powoduje, że nowe mieszkania znajdują się coraz dalej centrum. Nie można uznać tego za wadę czy szczegół, który utrudni normalne funkcjonowanie w mieście gdzie cały czas coś się dzieje. Rozbudowana sieć komunikacyjna – liczne autobusy i tramwaje dowiozą nas wszędzie gdzie tylko dusza zapragnie!

Ruczaj jest coraz częściej wybieraną dzielnicą przez studentów. Nie tylko dlatego, że znajduje się tam wydział Uniwersytetu Jagiellońskiego. Czerwone Maki oferują dosłownie wszystko – sklepy, ksero , restaurację, banki, a nawet sklepy z firankami! Dojazd do centrum z najbardziej oddalonego miejsca zajmuje tylko 30 minut. Co więcej, oferty tanich mieszkań coraz chętniej przyciągają przyszłych nabywców.

Wybierając mieszkanie nie warto sugerować się odległością na mapie od centrum, dlatego coraz popularniejsze stają się nowe mieszkania w Nowej Hucie – – które kuszą cenami, ale również cichą i spokojną okolicą. W dodatku przytoczone tutaj przykładowo mieszkania można nabywać w programie MDM. Wszystko to sprawia, że pomimo odległości od centrum, Nowa Huta mieszkania sprzedaje błyskawicznie i jest wielu chętnych nabywców na nie.