Nowoczesne rolety rzymskie praktycznym rozwiązaniem

nowoczesne i praktyczne rolety rzymskie od Krakżal Kraków

Wymieniając ostatnio firany w cały mieszkaniu postanowiłem wnieść powiew świeżości. Przejrzałem wiele katalogów i postanowiłem, że najwyższy czas, aby w mojej kuchni zawisły rolety rzymskie. Wybrałem takie w naturalnym, jasnym kolorze, prosto ściągane. Myślę, że takie rolety rzymskie będą się pięknie prezentować w moim oknie. Do tej pory miałem tylko zwykłą żaluzję w oknie, a ta zmiana sprawi, że kuchnia nabierze charakteru.

Do dużego pokoju też wybrałem nowoczesne rolety, no i zdecydowałem się dodatkowo na plisy. Ze względu na to, że uwielbiam ten kolor, to oczywiście plisy w moim domu są zielone. Zresztą na stronach internetowych wybór kolorów jest bardzo bogaty, ale potrzebowałem wybrać coś co będzie mi pasowało, bo zmieniałem tylko wystrój okna.

Firma, którą wybrałem – Krakżal – oferuje rolety rzymskie w wielu standardowych wymiarach, a także wykonywane na wymiar. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Przez stronę internetową wybiera się odpowiedni rodzaj osłon, a następnie mamy możliwości umówić wizytę pracownika salonu w domu, aby pobrał wymiary i na ich podstawie wykonane zostają zamówione rolety rzymskie. Dla mnie rozwiązanie rewelacja, a do tego rolety rzymskie z tego – http://wolakrakzal.com.pl/produkty/story-rzymskie/ – krakowskiego salonu Krakżal są porządne i solidnie wykonane.

Reasumując, zmiana starych wysłużonych żaluzji na nowoczesne, niezwykle praktyczne, a zarazem świetnie prezentujące się rolety rzymskie to był strzał w dziesiątkę. Teraz wnętrza mojego domu prezentują się jakby były „młodsze o kilka lat”. Jeśli i Wy macie już dosyć Waszych starych żaluzji, to szczerze polecam ich wymianę właśnie na rolety rzymskie – różnica w domu będzie kolosalna!