Uwiecznienie najważniejszego dnia życia dwojga ludzi

fotografia ślubna - sesja zdjęciowa

Do tego, że ślub jest wydarzeniem godnym uwiecznienia nikogo nie trzeba przekonywać. Tu jednak rodzi się pytanie: fotografia ślubna czy wideofilmowanie? Częstym dylematem przyszłych małżonków jest wybór pomiędzy fotografem ślubnym, a kamerzystą na wesele. To, którego usługodawcę ślubnego wybrać rodzi wiele sporów i wątpliwości. Jeśli para zdecyduje się zarówno na zdjęcia ślubne, jak i na wideofilmowanie, to wówczas problem nie istnieje. Co gdy jednak przyjdzie im wybrać jednego usługodawcę?

Dokonując wyboru należy pamiętać o stosunku ceny, do jakości oferowanych usług. W większości przypadków tanio rzadko kiedy oznacza dobrze. Nim przyjdzie nam dokonać wyboru pomiędzy filmem, a fotografią ślubną warto zastanowić się nad tym, komu i za co płacimy.

Kamerzysta weselny w przeciwieństwie do fotografa ślubnego rejestruje nie tylko ruchomy obraz, lecz również dźwięk. Rejestracja dźwięku wymaga dodatkowego sprzętu, co znajduje swoje odbicie w cenie wideofilmowania. To również większy nakład pracy związany z dostosowywaniem sprzętu do akustyki danego pomieszczenia czy też włączania/wyłączania nagrywania w odpowiednich momentach. Obowiązkiem kamerzysty jest także dobór odpowiedniego podkładu muzycznego.

Niezależnie od tego czy będzie to wideofilmowanie czy fotografia ślubna Kraków jest miastem, które w obu przypadkach zdecydowanie podoła, ze względu na dużą ilość fachowców. W obu przypadkach warto bowiem skorzystać z usług profesjonalisty. Profesjonalny kamerzysta czy fotograf ślubny wie, kiedy nacisnąć spust migawki czy włączyć nagrywanie. Dzięki temu zebrany materiał nie będzie zbiorem przypadkowych obrazków czy zdjęć, lecz pięknie opowiedzianą historią. Gdy przebrzmią ostatnie nuty weselnych przebojów, a goście rozejdą się do domów świeżo upieczonym małżonkom zostaną „tylko” wspomnienia. A te są, jak wiadomo, bezcenne.