Depilacja laserowa lightsheer – efekty

depilacja laserowa

Osoby, które są wrażliwe na podrażnienia i mają trudności z tradycyjnymi sposobami depilacji powinny zainteresować się korzyściami jakie daje depilacja laserowa.

Jest nie tylko bezbolesna, ale sprawia także, że włosy nie odrastają przez naprawdę długi czas. Wystarczy kilka takich zabiegów, które wykona dla nas sprawdzony salon kosmetyczny. Szczególnie polecana jest dla osób, które mają problemy z wrastaniem włosów. Tworzą się w ten sposób stany zapalne, które potrafią być szczególnie bolesne. Korzystając z depilacji laserowej mamy możliwość całkowitego usunięcia włosów z każdego miejsca na ciele. W ten sposób możemy posiadać gładką skórę, na której włosy nie będą co chwilę odrastać. Oczywiście zabieg nie należy do tanich rzeczy i za jedną wizytę będziemy musieli zapłacić nawet kilkaset złotych.

Więcej na:  depilacja laserowa lightsheer Kraków 

Niestety nie każdy może się podjąć depilacji laserowej. Osoby, które mają opaloną skórę lub są w ciąży nie powinny wykonywać tego typu zabiegu, ponieważ może to im tylko zaszkodzić. Warto także wyleczyć wszelkie infekcje wirusowe oraz bakteryjne, które także są dyskwalifikujące, jeżeli chodzi o zabieg depilacji laserowej. Zanim zdecydujemy się na zabieg musimy się dokładnie przygotować. Ważnym elementem takich przygotowań jest zrezygnowanie z depilacji tradycyjnej na miesiąc przed planowanym zabiegiem. Tradycyjna depilacja uszkadza cebulki włosowe, które potem mogą być szczególnie wrażliwe na działanie lasera. Warto także przed depilacją skonsultować się ze swoim lekarzem, który powinien wydać opinię. Oceni on stan naszego zdrowia oraz przedstawi możliwe skutki uboczne. W ten sposób będziemy mogli uniknąć przykrych konsekwencji w przyszłości, które odbiją się na naszym zdrowiu. Warto także zrezygnować z sauny, która również bardzo negatywnie potrafi wpłynąć na stan naszego owłosienia.