Jesienna pielęgnacja włosów

ruda

Czy Wasza pielęgnacja zmienia się wraz ze zmianami pór roku? Mam nadzieję, że Wasza odpowiedź brzmi tak. Otóż zmiana pielęgnacji w kolejnych porach roku jest bardzo istotna. Nasze ciało mocno reaguje na działanie czynników atmosferycznych. W chłodniejsze dni chronimy je, okrywając się cieplejszą odzieżą. Co natomiast z włosami? Czy ochraniamy je odpowiednio przed chłodem i deszczem?

Latem staramy się chronić nasze włosy i skórę głowy zakładając czapkę lub chustkę, natomiast w same włosy wsmarowujemy filtry przeciwsłoneczne, które zmniejszają szkodliwe działanie promieni słonecznych. Co natomiast robimy z włosami w jesienne dni? Mam nadzieje, że nie odpowiecie, że nic. Posiadaczki długich włosów potwierdzą, jak trudno jest dbać o nie, zwłaszcza w wietrzne dni. Wtedy, każde włosy narażone są na mocne podmuchy wiatru, który nie tylko burzy stan naszej fryzury, ale również powoduje plączecie się włosów. A poplątane włosy, to niszczone włosy i nieszczęśliwe ich posiadaczki. Dobry fryzjer Kraków [purediamond.pl], może doradzić Wam, jakie produkty stosować, aby uniknąć plątania się włosów, aby zabezpieczyć je przed wilgocią i zimnem, które towarzyszy jesiennym dniom. Te wszystkie elementy pielęgnacji są bardzo istotne, zwłaszcza dla włosów puszących się. Tego rodzaju włosy reagują bardzo intensywnie na dużą wilgotność powietrza.

Dlatego też ciekawym rozwiązaniem dla tego typu włosów może być Keratynowe prostowanie włosów Kraków [purediamond.pl].  Jest to zabieg polegający na trwałym prostowaniu włosów, które utrzymuje się przez dłuższy czas. Osoby, które zawsze marzyły o włosach prostych, mogą poddać się temu zabiegowi po to, aby zobaczyć, czy taka struktura odpowiadałby im.

REKLAMA: Zobacz co kryją w sobie komórki macierzyste [bezcennydar.pl]