Kolorowa i zadbana zima

artystyczny manicure

Co prawda w ostatnim czasie zima oszczędza nam śniegów, zamieci i trzaskających mrozów, ale i tak aura pozostawia wiele do życzenia. Jest chłodno i nieprzyjemnie wilgotno, a słońce rzadko wychodzi zza chmur. Chociaż  pogoda jest bardziej jesienna, jeszcze trochę czasu minie, zanim będziemy mogły założyć cieńsze płaszcze damskie . Jednakże w czasie tych ponurych dni możemy zadbać o to, by pojawiło się w naszym życiu trochę kolorów.

Możemy „podkolorować” nasz codzienne życie na przykład zakładając kolorowe do naszych strojów. O ile ciekawiej i ładniej jest, gdy do zwykłych, często smętnych ubrań założymy piękny kolorowy naszyjnik lub nawet tylko kolczyki. Rewolucje możemy przeprowadzić także w samej szafie, chociaż wymiana całej garderoby nie wchodzi raczej w rachubę. Ale zaopatrzmy się w kilka kolorowych rzeczy – może wystarczą jedne spodnie w ciekawym kolorze, kilka bluzek i może jakiś ciekawy sweter? Dzięki temu możemy tworzyć różne zestawy ubrań z wykorzystaniem posiadanych przez nas bardziej stonowanych elementów.

Oprócz tego  możemy także zainwestować w . Kolorowe paznokcie pozwolą nam urozmaicić szare i ponure dni i wprowadzą trochę barw do otoczenia. Możemy wybrać się także do kosmetyczki czy do gabinetu masażu. Nie doda nam to co prawda kolorów, ale pozwoli na poprawę samopoczucia i pozwoli przetrwać szarą codzienność. Możemy także zdecydować się na makijaż permanentny – pozwoli nam to zaoszczędzić trochę czasu i da nam pewność, że nasz makijaż jest bez zarzutu nawet w deszczowe dni i brzydką pogodę.

Warto także pomyśleć już teraz o naszej figurze na wiosnę i zacząć chodzić na siłownię, fitness czy taniec, które pozwolą nam utrzymać lub poprawić kondycję oraz dodadzą energii i zmobilizują do działania.