Najlepsza pościel dla malucha!

pościel dziecięca

Po urodzeniu, najważniejszy dla niemowlaka jest sen. Bez odpowiedniej pościeli dziecko będzie się budzić i będzie mu się niewygodnie spało. Trzeba więc pomyśleć o idealnej antyalergicznej pościeli i kołderce. Musi być ona wykonana z antyalergicznych najwyższej jakości materiałów, żeby nie gromadziły się na niej roztocza.

Pościel dziecięca

Ma ona przede wszystkim chronić i ogrzewać nasze dziecko podczas snu. Najlepszym wyborem będzie ta wykonana z najwyższej jakości bawełny 100% z polskiej produkcji. Pościel powinna mieć atest włókienniczy OekoTex wydawane przez Instytut Włókiennictwa – daje nam to gwarancje jakości. Taką pościel możemy nabyć w sklepie szwalniasnow.pl. W ofercie sklepu jest wiele rozmiarów pościeli, możemy również z pośród wielkiego katalogu wybrać wzór.

Baldachim do łóżeczka

Baldachim jest bardziej rzeczą dekoracyjną, która też jest bardzo ważna. Jest wiele sposobów na dekoracje łóżeczka, jedną z nich jest właśnie wcześniej wspomniany baldachim. Można go rozróżnić na parę rodzajów.  Są te wykonane z bawełnianej tkaniny i są też te wykonane z firanki, czyli „moskitiery”.

Zasłony do pokoju dziecięcego

Mamy już baldachim i pościel, brakuje nam jeszcze czegoś co będzie dekorowało okno, przez które wpada światło do pokoju. Mowa tutaj o zasłonkach. W sklepie są wyróżnione dwa rodzaje zasłon, takie na szelkach (z uszami u góry), albo te na taśmie (uszy ukryte pod tkaniną).

Zaletą sklepu szwalniasnow.pl jest to, że jest bardzo dużo ilość dostępnych wzorów, przez co możemy mieć wszystko w jednym motywie.

Zobacz więcej: Kołdra dla dziecka | Szwalniasnow.pl