Nowe pomysły na suknie ślubne

młodość i piękno

Kreatorzy mody co sezon decydują o tym, o będzie się nosić. Jednak w tej szeroko pojętej modzie zwykle zwraca się uwagę przede wszystkim na wygodę. Z tego względu ogromną popularnością cieszą się niegniecące się materiały, ciemne kolory i proste fasony. Zasady te nie tyczą się jednak działu mody, jakim jest moda ślubna. W tym wypadku suknie ślubne mogą być szyte z luksusowych materiałów, z zastosowaniem kosztownych dodatków i ozdobników. Koronki, perełki, atłasy i jedwabie oraz eleganckie sukienki  to właściwie norma, jeśli chodzi o ekskluzywne suknie ślubne. Moda ślubna jest w zasadzie klasyczna.

Wciąż w salonach zdecydowanie najwięcej jest klasycznych sukien, idealnie białych i bajecznie długich. Wśród nich jednak znaleźć można również takie suknie ślubne, w których pojawiają się akcenty obowiązujących obecnie trendów. Bo czym innym jest piękna suknia z efektownie zdobioną baskinką czy koronkowa kreacja przywodząca na myśl suknię z czerwonych dywanów? Suknie ślubne co sezon przygotowują różne domy mody i znani projektanci. Efekty ich pracy podziwiać można w firmowych salonach ii butikach, jak również i w firmowych katalogach.

Jednak wcale nie trzeba decydować się akurat na jedną z tych propozycji. Przyszła panna młoda zamiast tego może zlecić zaprojektowanie tylko dla siebie tej jednej, jedynej i niepowtarzalnej kreacji. Z możliwości takiej najczęściej korzystają celebrytki, których zdjęcia ślubne trafiają na pierwsze strony gazet. Ale o wyjątkową kreację dają się też pokusić mniej zamożne panie. Wszystko po to, żeby w wyjątkową dniu ślubu mieć na sobie równie wyjątkową sukienkę. W zależności od renomy projektanta oraz rodzaju i jakości użytych materiałów, koszt sukni może się bardzo różnić. Te najbardziej zjawiskowe kreacje  zdobione kryształkami i ręcznie wyszywaną koronką kosztować mogą fortunę.

Przeczytaj także: Historia z kobietą w tle