Pomysł na kreatywny prezent

oryginalne prezenty

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a Ty nie masz pomysłów na prezenty dla blislich? Nie martw się. Przedstawiamy listę rzeczy, które mogą znaleźć się pod choinką w wigilijny wieczór.
Zrób to sam!

Prezenty wykonane własnoręcznie są wyjątkową niespodzianką, ponieważ obdarowana osoba na pewno nie znajdzie drugiej takiej rzeczy w sklepie i tym samym zyska coś oryginalnego. Z pewnością również doceni Twój wysiłek. Co może być takim podarunkiem? Bransoletka wykonana własnoręcznie. Potrzebne ku temu rzeczy znajdziesz w pasmanterii. Fajnym elementem jest umieszczenie zawieszki z pierwszą literą imienia obdarowywanej osoby. Kolejnym własnoręcznie wykonanym prezentem są ramki Passe-partout (czyt. paspartu).

To tekturki, w których wycina się odpowiedniego rozmiaru otwór, a póżniej umieszcza się w nim fotografię. Owe kartoniki można ozdobić fajnymi dodatkami, po które również możesz wybrać się do pasmanterii. Stwórz także kolaż. Na większym kartoniku umieść ramki drewniane, włóż w nie zdjęcia, a całość udekoruj dodatkami. Efekt niesamowity.
Jeśli nie masz zdolności manualnych, a chcesz być oryginalny, również mamy dla Ciebie kilka propozycji. Zestaw kosmetyków to raczej banalny pomysł. Kosz słodyczy też nie będzie zbyt wyszukanym podarunkiem. Postaw na bilety na mecz (dla fanów np. piłki nożnej) lub bilety na koncert (ulubionego wykonawcy osoby, którą nimi obdarujesz). Miłośnikom dobrego filmu możesz podarować bilety do kina. Postaw także na karnet na siłownię czy fitness dla osób kochających sport.