Postanowienia noworoczne

Czas dla siebie

Nowy Rok stanowi dla niejednego z nas idealną okazję do zapisania, sformułowania tak pięknie brzmiących postanowień noworocznych. Ilu jednak z nas spotkało się z tym, że równie jak szybko zapisaliśmy te postanowienia, tak samo szybko o nich zapominamy. Gdzie leżą błędy i problemy związane z wywiązywaniem się z naszym postanowień? Pewnie w nas samych, w naszym podejściu, w naszej samodyscyplinie.

Nie wyobrażajcie sobie bowiem, że wystarczy samo zapisanie na kartce papieru kilki ważnych dl nas punktów i pozostawieni ich do samorealizacji. Otóż moi drodzy, nic samo się nie zrobi! Tutaj potrzebne są Wasze chęci i odrobina zaangażowania, a przede wszystkim dokładne zaplanowanie Waszych działań. A właśnie ilu z Was posiada swój własny, osobisty kalendarz? Uważacie, że to nie jest modne? Wręcz przeciwnie! Jest to nie tylko modne, ale przede wszystkim mega przydatne. Jeżeli bowiem dla kobiety głównym celem na ten rok jest ta oto sukienka  i myśl, że w tym roku na pewno się w nią zmieszczę, to jak może ona tego dokonać, jeżeli nie zaplanuje sobie tego w odpowiedni sposób. Codzienne wstawanie bez mniej lub bardziej ułożonego planu dnia, wydaje się być bezsensowne. Inaczej wygląda sprawa jeśli mamy zaplanowane czynności do wykonania w domu, spotkania na mieście, zakupy, naukę, ćwiczenia i wiele innych czynności. Wówczas nie tylko czujemy, że żyjemy, ale przede wszystkim widzimy efekty swoich działań, odhaczając po kolei wykonanie ich.

Jeżeli Waszym głównym celem w tym roku jest zadbanie o swoją sylwetkę i poprawę wyglądu, to nie pozostaje Wam nic innego , jak planowanie dni w taki sposób, aby tego dokonać. Codziennie wyznaczajcie sobie odpowiednią ilość czasu na ćwiczenia. Tutaj na początku może pomóc Wam bardzo trener personalny Kraków, który powoli wprowadzi Was w świat ćwiczeń, wyrzeczeń i systematyczności. Bo systematyczna walka o osiągnięcie celu jest najważniejsza! Tylko wtedy tak naprawdę poczujecie się prawdziwie szczęśliwi, gdy patrząc wstecz dostrzeżecie ogrom pracy, jaki włożyliście w jego realizacje. Rozpoczynając nowy rok, rozpocznijcie go zdrowo! Zainwestujcie w wyciskarki do cytrusów [swiezowyciskaj.pl], które będą źródłem bardzo wartościowych i oczyszczających organizm soków owocowo-warzywnych. Zgłębcie również tajemnice zdrowego odżywiania i zacznijcie wprowadzać je do swojej codzienności. Z czasem nowe nawyki zamienią się w przyjemności.