Profesjonalne wykonanie pracy tynkarskich – Inside System Group

najlepszy tynk na ścianę

Firma Inside System Group przyjmuje zlecenia związane z pracami tynkarskimi zarówno od klientów indywidualnych, jak i większych firm. Nasze tynki są wykonywane z najlepszych materiałów, takich producentów jak Knauf, Weber, Baumit, czy też Kreisel. Stosowanie materiałów tak renomowanych i uznanych producentów daje nam pewność, że możemy oferować Państwu jak najbardziej profesjonalne usługi.

Zajmujemy się nanoszeniem zarówno tynków gipsowych, jak i cementowo-wapiennych. Tynki gipsowe wykorzystuje się pomieszczeniach mieszkalnych oraz użytkowych. Zwykle nakłada się tylko jedną warstwę tego rodzaju tynku. Grubość jego warstwy zazwyczaj nie przekracza 2 cm. Dzięki zastosowaniu tynku gipsowego można uzyskać równe, gładkie estetyczne powierzchnie. Stosuje się je w pomieszczeniach zarówno suchych, jak i wilgotnych.
Tynki cementowo-wapienne natomiast stosuje się zarówno jako ostateczne wykończenie powierzchni wybranej ściany, jak i podłoże pod wyprawę, jak między innymi tynk mineralny, akrylowy, sztablatura czy też gładź gipsowa. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka trwałość oraz wodoodporność.

Najważniejszymi wartościami dla naszej firmy jest zadowolenie oraz uznanie naszych klientów, dlatego dbamy o to, aby jakość naszych usług była jak najwyższa. Już od początku współpracy staramy się o jak najlepsze relacje z klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać jego indywidualne preferencje, dzięki czemu później nasza oferta może być perfekcyjnie dopasowana do konkretnego klienta.

Zobacz więcej: Inside – System | tynki cementowo-wapienne Kraków