Senna Sówka – wszystko, czego potrzeba do spokojnego snu

rożki dla niemowląt

Sen pełni ważną rolę w życiu najmłodszych dzieci. Noworodek większość swojego życia zwyczajnie przesypia, zbierając siły do nauki nowych umiejętności i poznawania ciekawego świata. Senna Sówka jest firmą, która dobrze o tym wie i już od kilkudziesięciu lat dostarcza dzieciom i ich rodzicom produktów, które mają za zadanie polepszyć jakość dziecięcego snu.

Pościel do łóżeczka

Powinna znaleźć się w wyprawce kompletowanej jeszcze przed urodzeniem dziecka. Narażona jest na częste zabrudzenia, dlatego rodzice powinni zaopatrzyc się w co najmniej dwa jej komplety.

Senna Sówka wie, że pościel pościeli nierówna i swoje zestawy produkuje z materiałów najwyższej jakości, spełniających wszystkie niezbędne atesty. Pościel od Sennej Sówki jest przewiewna i delikatna, tak by maluch mógł cieszyć się wygodą i komfortem podczas tak bardzo potrzebnego mu odpoczynku.

Rożki dla niemowląt

Rożek dla noworodka jest jednym z podstawowych produktów zapewniających maluchowi spokojny sen. Rodzice często popełniają błąd, zapewniając noworodkowi zbyt wiele swobody i wolności w łóżku. Nowo urodzony maluch zdecydowanie lepiej śpi w rożku, który szczelnie go otula, dając mu poczucie bezpieczeństwa i ciepła.

Ochraniacze na łóżeczko

Bardzo często zdarza się, że maluch nieświadomie kręci się w czasie snu, uderzając się główką o szczebelki łóżeczka lub wkładając między nie rączki czy nóżki. Zazwyczaj kończy się to płaczem i wybudzeniem ze snu.

Zapobiec takim sytuacjom mogą ochraniacze na łóżeczko od Sennej Sówki. Są to miękkie osłony, uszyte z bajecznie kolorowych materiałów, których zadaniem jest ochrona dziecka w razie nawet najbardziej ruchliwego snu.

Zobacz też: Rożki dla niemowląt | Szwalnia snów