Słodkie podziękowanie dla gości weselnych

krówki ślubne- podziękowania dla gości weselnych

Coraz więcej par zastanawia się, jak oryginalnie i niedrogim kosztem podziękować swoim gościom przybyłym na wesele. Pomysłów jest wiele, jednak w ostatnim czasie bardzo popularne stały się słodkie gadżety. Jednym z takich upominków robiących furorę na weselach są krówki dla gości weselnych. Jak one wyglądają? Co na nich się znajduje? Jak wygląda proces ich zamówienia?

Krówki na wesele

Krówki na wesele to niezwykle smakowity i oryginalny prezent dla przybyłych gości. Mogą być elegancko położone na talerzu lub w przezroczystym woreczku lub foli (np. z celofanu) podarowane każdemu przez parę młodą w momencie przywitania się lub pożegnania. Krówki weselne zazwyczaj stworzone są na indywidualne zamówienie pary młodej, dlatego też mogą idealnie pasować do charakteru i kolorów uroczystości, a na ich zewnętrznej stronie mogą znajdować się imiona pary młodej wraz z datą ślubu.

Cukierki z nadrukiem weselnym

Jak wspomniano wyżej, każda para młoda może samodzielnie (lub przy pomocy fachowców oferujących krówki) zrobić idealne cukierki dla swoich gości. Wiele par kolorystykę ich podpasuje do koloru przewodniego wesela a na papierku umieszcza swoje zdjęcie, inicjały, pierwsze imiona lub po prostu napis „dziękujemy za przybycie”. Dzięki takiej możliwości nawet taki niewielki gadżet jest przemyślany i stworzony idealnie pod konkretne wydarzenie oraz gust pary młodej.

Smaczna przekąska – mleczne krówki

Krówki dla gości weselnych to nie tylko ładnie prezentujący się dodatek do całej uroczystości. To również smaczna przekąska, która naprawdę zachwyca wielu gości (i to w każdym wieku). Firmy produkujące takie krówki stawiają bowiem na ich jakość i wyjątkowy smak, dlatego też takie krówki mogą być stworzone w różnorodnych smakach (mleczne, makowe, cynamonowe). Są miękkie i wprost rozpływają się w ustach. Doskonale smakować będą nie tylko do czarnej kawy na weselu ale i po kilku dniach – gdy goście sięgając po nie, przypomną sobie najlepsze momenty z tak wyjątkowej uroczystości na której gościli. To również świetna pamiątka dla samych państwa młodych.