Słomiany zapał

pielęgnacja

Znacie to uczucie? Z nadejściem nowego roku, wiele z nas jest tak przepełnionych energią, siłą do działania. Wszystkie mamy tyle planów, pasji do zrealizowania, celi do osiągnięcia, gór do zdobycia… Przykładów można by mnożyć. Jednak co dzieje się dalej. Zaraz po tym jak wypowiemy wszystkie swoje postanowienia noworoczne na głos, ewentualnie pomyślimy o nich, w kolejnych dniach, jakoś nie widać żadnego działania w kierunku ich realizacji. Gdzie leży problem? Skąd a nas ten słomiany zapał, który najpierw rozpala nasze ciała, by zaraz po tym zastygnąć w nostalgii?

Przede wszystkim pomyślmy logicznie. Jak mamy pamiętać o naszych postanowieniach, jeżeli nigdzie ich nie zapisałyśmy. Dlatego prowadzenie kalendarza to podstawa! Dzięki niemu będziecie mogły zapisywać tam wszystko co przyniosą Wasze myśli. Odchudzanie   jest jednym z najczęściej wypowiadanych postanowień noworocznych wśród kobiet. Jak się do niego odpowiednio zabrać? We wcześniej wymienionym już kalendarzu, możecie opracować i dokładnie opisać plan działania. Dzięki konkretnym punktom zapisanym na każdy dzień, będziecie wyraźnie wiedzieć i widzieć co macie robić danego dnia, aby osiągnąć swój cel. Zatem zaraz po przebudzeniu patrzycie w swój kalendarz, który pokaże Wam, jak musicie zaplanować dzisiejszy dzień. I podobnie będzie z kolejnymi. Wyraźnie zaznaczone punkty i zadania w kalendarzu, nie pozwolą Wam zapomnieć o Waszych postanowieniach.

A co z innymi? Być może któraś z Was postanowiła w tym roku czytać więcej książek, nauczyć się gotować, zrobić kurs w zawodzie masażysta nauczyć się malować nie tylko siebie, ale i inne osoby? Jeżeli macie jakiekolwiek inne jeszcze postanowienia, pamiętajcie, że najważniejsze jest ich wypisanie, tak aby nie zapomnieć o nich, a następnie opracowanie dobrego i skutecznego planu działania. Jeżeli interesuje Was , to szukajcie jak najwięcej info na ten temat, czytajcie, próbujcie, a ostatecznie zapiszczcie się do szkoły wizażu. Najważniejsze jest Wasze nastawienie na cel i regularne jego realizowanie. Beż dobrego podejścia i ciężkiej pracy nic nie zdziałacie. Zatem działajcie!