Uśpiona kobiecość

Kobiecość

Jak poczuć się kobieco? Czasem wystarczy odpowiedni strój, dobry makijaż i szpilki. Nie zawsze możemy jednak założyć na siebie to, na co akurat mamy ochotę, a chyba każda z nas w swojej garderobie znajdzie takie ubrania, w których czuje się wyjątkowo dobrze, choć nie wszędzie może je założyć. Czasem przychodzi jednak taki czas, że codzienność zaczyna przejmować kontrole nad  naszymi aspiracjami. Zaczynamy żyć dniem dzisiejszym i często po prostu nie mamy czasu na pielęgnowanie własnej kobiecości.

Co w takiej sytuacji zrobić? Przede wszystkim zadbać o siebie! Idzie wiosna więc najwyższy czas wziąć się za siebie (polecane: Zadbaj o siebie zimą). A jak mężczyźni definiują kobiecość? Nie spłycajmy ich – nie chodzi im jedynie o krągłości. Kobiecość według większości mężczyzn to przede wszystkim pewność siebie. Jeśli kobieta czuje się kobieco, jest zdecydowana i sama czuje w sobie siłę, nic nie pozbawi ją tego wewnętrznego piękna płynącego właśnie z osobowości.

A co w przypadku, gdy kobieta czuje się wypalona, zmęczona i zaniedbana? Cierpi na tym przede wszystkim życie intymne, które jest przecież bardzo ważną częścią naszej egzystencji. Jak rozniecić na nowo ogień? Przede wszystkim musimy porozmawiać ze swoim partnerem o tym, z czego wynikają te problemy. Razem będzie znacznie łatwiej je przezwyciężyć – o to przecież chodzi. Czasem wystarczy kilka ciepłych słów, by podnieść kogoś na duchu i zmotywować do działania. Czasem trzeba spróbować czegoś zupełnie nowego. Czemu by nie odwiedzić z partnerem takiego miejsca jak [wieczor.net] sexshop? Gadżety do sypialni rozbudzą naszą wyobraźnie i sprawią, że będziemy bardziej otwarci. Dlaczego więc nie spróbować?