Zaczaruj swoją kuchnię – szalona kolorystyka paneli szklanych

panele szklane do kuchni

Miejsce pomiędzy blatami roboczymi a szafkami wiszącymi w kuchni jest idealne, by zabezpieczyć ścianę przed zachlapaniem różnymi cieczami, normalnym podczas gotowania. Ale nie tylko – panele szklane mogą być również elementem ozdobnym naszej kuchni. Będą fantastycznie ożywiały nudne jednolite ściany i jednolite fronty szafek. Tak ozdobiona kuchnia będzie robiła fantastyczne wrażenie na wszystkich, którzy będą nas odwiedzać. Dla mieszkańców domu zaś tak ozdobiona kuchnia będzie miejscem przytulnym, idealnym do wspólnego gotowania i spożywania posiłków. panele szklane do kuchni

Panele szklane do kuchni wykonane są z hartowanego szkła o grubości 4 lub 6mm. Pozwala to na optymalne dopasowanie paneli do warunków panujących w kuchni i porządne zabezpieczenie ściany. Jest to grubość, która uniemożliwia pęknięcie szkła lub jego zarysowanie. Panele szklane do kuchni są bardzo łatwe do czyszczenia – wystarczą standardowe środki do mycia szyb używane w każdym domu.

Bardzo inspirujące są fototapety, jakie można wybrać do swoich paneli szklanych w kuchni. Mogą one przedstawiać na przykład soczyste owoce lub warzywa, które zaostrzą apetyt i idealnie wkomponują się w kolorystykę naszej kuchni. Ciekawym sposobem na oryginalne udekorowanie kuchni jest wykorzystanie motywu kolorowego, rozświetlonego łuną miasta lub zachodu słońca nad kanałem w Wenecji. Kuchnia będzie zdecydowanie jeszcze bardziej przyjemnym miejscem, gdy krojąc warzywa do obiadu będziemy mogli wpatrywać się w rajskie krajobrazy piaszczystej plaży, palm i błękitnej laguny. W naszym domu te widoki będą dostępne przez cały rok! Wyjątkowym elementem dekoracyjnym są panele podświetlane – dające dodatkowe źródło światła przy blacie roboczym oraz fantastycznie współgrające z motywem przewodnim obrazu wykonanego drukiem UV na spodniej warstwie szkła hartowanego.

Zobacz więcej: